Červen 2009

Michael Jackson zemřel

26. června 2009 v 10:00 | Giorgio
Netřeba dlouze představovat, popový král michael jackson zemřel na zástavu srdce
Loučím se...

25. června 2009 v 22:08 | Giorgio

Tak... už zítra mizím na již zminovaný pracovní pobyt na táboře. Jak jsem zjistil, tak práce bude až až, ale líbi se mi tam, je tam super personál, plat a taky příroda, vrátím se vám zase až tak 11.7, tak to tady beze mě určitě zvládnete...

Můj školní rok 2008/2009

22. června 2009 v 22:20 | Giorgio

Konec roku se mi, ale i vám nenávratně blíží. A tak se pokusím do pár větiček shrnout jak to probíhalo u mě...

 • 1. září 2008- Nastupuju do 1. ročníku Střední školy Dopravní.
 • 2. září 2008- Nastupuju do 1. ročníku soukromé Střední školy a odborného učiliště RB SOU Auto.
 • 3. září 2008- Ukončuji studium na Střední škole Dopravní.
______________________________________

Zajímavé, co? No... Prostě to tam nebylo ono a soukromí je hold soukromí...

V průběhu roku se mi na nové škole zalíbilo, učil jsem se docela dobře, na mě až mooc... V mnohých předmětech jsem si oproti známkám na základce polepšil až o 3 stupně.

Ted' ke konci roku je to pořád stéjné, hrozila mi sice jedna dvojka navíc, ale měl jsem si jí dnes opravit na jedničku u ústního zkoušení, ale jelikož kantor nedorazil, tak doufám, že se slituje a dá mi za 1.

Dárečky...

19. června 2009 v 8:39 | Giorgio
Představte si, že máte kluka, nebo holku... No, není to pro většinu z vás tak těžká představa, co? To podle mě opravdu ne, ale jak jste na tom s dárečkama?

Na facebooku jsem nedávno dělal testík jaký jsi partner/ka tady (jen pro registrované)

Osobně si myslím, že dárečky ve vztahu by být určitě měli, ale hlavní je, aby byli "bezdůvodné" ne jen, když má tvůj kluk, nebo holka narozeniny, když jsou Vánoce apod. Hold musíš někdy vynechat hambáč, vodárnu a investovat do vztahu, pokud to za to ovšem stojí a pokud ne, tak za to nestojí ani ten čas.


Ideální dárečky pro kluka: Klukům je to většinou jedno, spíš by to mělo být něco praktického, než jen na pokukání.
 • Čokoláda
 • Deodorant
 • Kondomy
 • Klíčenku
 • Voňavku
Ideální dárečky pro holky: Podlě mě si holky potrpí na čemkoli, je-li to hezké, časté a od kluka, od kterého by to třeba vůbec nečekali.

 • Růže
 • Zamilované příníčko
 • Zamilované video např.
 • Něco ručně vyrobeného (Rámeček s fotkou,opod.)
 • Čokoládka

Jak ušetřit peníze

9. června 2009 v 22:03 | Giorgio


Není to tak jednoduché, protože každý na tom může být úplně odlišně. Někdo například utrácí měsíčně tisíce za drahé šperky a ptá se, jak má ušetřit. Pro takové lidi tato rubrika určena bohužel není. Pokud si tyto šperky mohou dovolit kupovat tak proč by chtěli šetřit? Pokud nejste takový případ, možná Vám můžeme pomoci, čtěte dál.


Chci ušetřit co nejvíce peněz, jak to mám udělat?

1. Nákupy

V první řadě je nejlepší, když si zavedete sešit, kam budete zapisovat všechny Vaše útraty a příjmy. Lepte si tam i všechny paragony, které dostanete při nákupech. Po měsíci takovéhoto pozorování si položte otázku: Co jsem koupil/a zbytečně? Co by se mohlo kopit levněji? Prohlédněte si celý sešit a sečtěte si celkovou cenu takovýchto věcí - to je základ, už alespoň víte, kolik můžete měsíčně ušetřit jen na nákupech.

2. Energie

Energie je vůbec největším žroutem financí. Zkuste mít přes zimu doma alepoň o jeden stupeň méně, a uvidíte, kolik se dá ušetřit! Totéž s vodou, máte pákové baterie? Pokud ne, poohlédněte se po nějakých. A co taková trouba? Vždy ji vypínejte tak 5 - 10 min. před koncem pečení, teplo si udrží a Vy jenom ušetříte.

3. Doprava

Jste si jisti, že musíte jezdit jenom autem? Pokud používáte hromadnou dopravu, nejenom že odlehčujete od starostí životnímu prostředí, ale šetříte i své peníze.

4. Telefonování

Zkontrolujte si pečlivě svá poslední vyúčtování, nebo zjistěte, zda neplatíte až moc peněz na o, kolik provoláte. Poohlédněte se po výhodnějším tarifu. Zjistěte si také do jaké sítě nejčastěji voláte, a zda to nejde i levněji. Mnoho peněz se dát ušetřit i voláním přes internet. Můžete volat nejen z počítače na počítač, ale také z počítače na pevnou linku, a obráceně.

History tram

7. června 2009 v 13:32 | Giorgio
Tak jsem včera v noci a ještě dnes odpolende kutil jeden bezvýznamný obrázek, tentokrát né v PC, ale hezky na stole s štětcem v ruce... Jak to dopadlo? Takto...↓


Další z mých úprav

6. června 2009 v 21:10 | Giorgio
Upravujete někdy fotky? Sem vykutil...!1113!


Jsem vítěz!!!

2. června 2009 v 23:10 | Giorgio

Ano, mám to v kapse, jsem vítěz, nejlepší, prostě není nic lepšího, než vyhrát...

Vyhrál jsem boj o Tebe a měj jsem toho nejhoršího soupeře, sebe. Někdy si prostě myslíme, že je kolem nás spousta soupeřů a konkurentů, které prostě nedáme. Bojíme se boje s nimi a přitom si ani nbeuvědomujeme vlastní prohry sami v sobě. Vůbec si to neuvědomujeme, ale třeba nedodržení vlastního slibu, předsevzetí, apod... Je to sice už dávno, co jsem se to vyhrál, ale toje jen dobře, protože až ted' ke mě pomalu a postupně přichází ten krásný hřejivý pocit výhry... Vyhrál jsem v lásce. Protože i dobré rozhodnuté je jistou výhrou a já vím, že to mé bylo nejen dobré, ale i celoživotní! Miluji Tě!!!


Moje nové fotky...

1. června 2009 v 22:10 | Giorgio
Dnes v podvečer jsem se trošec nudil a tak se fotil... Když to tak vezmu, tak na každé fotce něco musím upravit, ale vždy to vypadá líp než originál!


Zítra to začne...

1. června 2009 v 1:00 | Giorgio
Tak se vám hlásím po krásném, vzrušujícím, adrenalinovém, příjemném, sexystickém, narozeninovém, sportovním, zailovaném víkendečku...

Víkend byl-jak jste si asi všimli báječný...


Sobota... Hned ráno jsme is musel uklidit, což mi ani tak moc nevadilo, chystala se oslava narozenin pro Marušku (mladší se sestru). Vše mělo začít obědem, na který byla mimochodem pozvaná i má přítelkyně, která se to dozvěděla dřív, než já sám. Pak jsme si dali dort a kafčo... Pak jsem se s láskou odebral do pokoje koukat na skvělý film: "Protiklady se přitahují", takový film jsem už dlouho nezažil... byl tak vzrušující, báječný, ach...wow... no... Těm chytřejším to došlo Film skončil a moje rodinka odešla ven a já jsme s přítelkyní zůstal sám doma, takže jsme si zapli další filmeček... Bože... Ten byl taky skvělý!!! Fakt super!!!

Neděle... Ráno jsem musel od práce, vůbec se mi nechtělo. Mou jedinou motivací bylo, že je dnes posledního a já dostanu výplatu. Po práci přijelá láska a šli jsme si na kafčo do restaurace a zahráli jsme si k tomu billiard, když už se náš den nesl v duchu sportu, tak jsme k tomu přidali ještě minigolf a zaklapli jsme to vášnivým líbáním na zastávce... TRAM TA DÁ DÁ... konce víkednu...

Zítra??? Ou Shit!!! Zítra mám premiéru v servise, začíná mi praxe mimo školu a to v autoservisu KIA, naštěstí tomámjen 15min pěšky od domu,tak ybch si mohl ráno pospat, ale jak se znám, tak budu už v 6 na nohou. Škoda jen, že mi praxe končí až ve 14.30hod Nejraději bych chodil tak od 03.00hod tak do 09.30hod. Což je nereálné!!!

No nic..mizím..pááčko