Leden 2009

Další můj objev...

31. ledna 2009 v 16:14 | Giorgio
Tento týden jsem si poslechl tuhle písničku a od toho okamžiku se stala mojí nejoblíbenější v těchto dnech, kdyby jste měli zájem o STAŽENÍ tak mi napište na J.Kutac@seznam.cz a já vám jí rád pošlu, paa:)

Vidím, že se vám písnička moc líbí a tak vám dám odkaz ke stažení rovnou taky, paaJarní svádění

31. ledna 2009 v 0:02 | Giorgio

Jaro se nám pomalu, ale jistě blíží, ale ještě, než k nám příjde, měli by jste se na něj holky pořádně připravit... Určitě neuděláš chybu, když si na sebe pořídíš něco v přírodních odstínech (béžová, krémová, režná), v černé či bíle anebo se zamiluješ do jemných, pudrových odstínů pastelových barviček. Ale neboj, přestože už nefrčí tak křiklavé barvy, nudu v šatníku mít rozhodně nebudeš!
BÉŽOVÁ

Béžová není vůbec mdlá, jak se může zdát, a už vůbec neexistuje pouze jeden jediný béžový odstín. Navíc jde parádně kombinovat snad se všemi ostatními barvami, takže je oblečení v béžové velmi praktické a určitě nevyjde jen tak z módy!

TIPY:
1. Příjemné pletené šatky s výstřihem do V tě zahřejí! (Debenhams)
2.Pohodlné botky se vždy hodí. (Naturalizer)
3. Bílá košile a béžový top s jemným vzorem je ideální kombinací! (obojí Old Navy)
4. Plátěnou sukýnku využiješ kdykoliv. (American Eagle Outfitters)
5. Tmavší béžové sáčko je vhodné do chladných jarních dní. (Diesel)
6. Kabelka na nezbytnosti je nezbytností! (American Eagle Outfitters)
7. Penízky si schovej do trendy peněženky. (O´Neill)
8. Tříčtvrťáky jsou pořád velice oblíbeným kouskem! (American Eagle Outfitters)

Ostatní jarní svádění, klik na celý článek...

Soukromé pasti, tři díly a mám dost...

30. ledna 2009 v 23:52 | Giorgio
Včera v noci jsem nemohl spát. Poslední dobou tohomoc nenaspím, osobně vím čím to je, ale to není předmětem tohoto článku. Pustil jsme si v archívu TV Nova jednu z epizod soukromých pastí. Před chvilkou jsem dokoukal třetí díl a už mám dost.

Epizoda: Fajn brigáda
Prostitutkou na chvíli aneb jak si zničit život. Studentka práv Žaneta si přivydělává jako luxusní společnice. S tímto druhem obživy chce skončit, jakmile dostuduje. Je možné, aby ji minulost v budoucnosti nedostihla?


Epizoda: Tatínkova holčička
Můj otec mě miluje. Komu to mám říct? Patnáctiletá Veronika konečně žije ve fungující rodině. Její matka našla báječného partnera, který je i skvělým tátou... dokud se však Veronika nezačne proměňovat z holčičky v ženu.


Epizoda: Jiná láska
Miluju ji víc než vlastního manžela. Třiatřicetiletá Eva se poprvé v životě opravdu zamiluje - do své kolegyně. Objevená vášeň a láska úplně změní život Evě i její rodině... Ale už není cesty zpět.


Můj Závěr: V první epizodě (fajn brigáda) jsem si tak light uvědomil, jak někdy může být lehké, ale i zároveň těžké přijít k penězům a co vše je pro ně člověk ochoten udělat. I osud má svůj smysl. K tého epizodě se hodí lidové pořekadlo: ,,Lehce nabyl, lehce pozbyl"

Epizoda druhá (Tatínkova holčička) mi doslova vyrazila dech. Nejen, že jsem měl slzy v očích, ale poutal mě jakýsi pocit soucítění s bezmocí, která celým filmem převládá.

Třetí epizoda (jiná láska) mi došlo, jak rychle se některé věci mění, ale ve skutečnosti už to tak má být. Zde se hodí pořekadlo: ,,Co má se stát, stane se!"

miláček, doma, kamarádi, nepřátelé... a já :)

30. ledna 2009 v 20:34 | Giorgio
Po hoodně dlouhé době vám napíšu něco aktuálního o mě, teda... Pokud vás to aspoň trošičku zajímá... :-)

Rozděleno do bodů:
  1. -Miláček
  2. -Doma
  3. -Kamarádi
  4. -Nepřátelé
Miláček: Momentálně je v Alpách a potom jede na lyžák. Takže se bohůžel uvidíme až koncem příštího týdne, v den jejich narozenin. Což mi připomíná, že jsem konečně "uzavřel" kapitolu dárky k narozeninám. Co dostane, to vám povím až to dostane, ještě by jste jí to řekli a bylo by po překvapení, což mi ještě připomíná, že chystám další dvě překvapení. Prostě plno překvapení... Moc mi chybí a tak se nechci moc rozepisovat, aby to nebylo ještě horší, ale když jsi vzpomenu, na naše krásné rozloučení... Ach :-) Bylo to tento týden v pondělí, rodinka šla do kina a já měl hlídat s Verunkou mladší sestru Marušku. Už den předem jsem jí stáhl do PC spousty dětských her, aby si hezky hrála a moc nerušila, a my jsme si povídala, smáli se, leželi, líbali a... Víc si necháme jen my dva pro sebe...

Doma: Právě probíhá bytová rekonstrukce a tak musím občas pomáhat, což mě moc netěší, ale co nadělám?! :-) Nedávno jsme dodělali plovoucí podlahu v obýváku a dnes děláme novou kuchyň, zítra příjde nová linka a pak by to už mohlo být konečně hotové. S mamkou jsem dnes zažil otravnou scénu, koupila mi nové spodní prádlo a když jsem předstíral, že s emi líbí a ona poznala, že nelíbí, tak mi s ním začalá mávat před obličejem jako s vítěznou vlajkou a tancovala u toho Irský národní tanec.

Kamarádi: U toho není nic moc řešit, tak nějak se to nemění, jsou, nejsou...

Nepřátelé: To je zvláštní, měl jsem, jednoho ve škole, ale potom se to nějak změnilo, ani nevím jak a ted' se spo lu normálně bavíme, dokonce mě ani pod krkem nechytá a Dubinské gangy na mě neposílá...
*(Dubinské gangy- gangy,které se vyskytují v okrajové části ostravy, většina Skin-headi, atd.)

FOBCITY

30. ledna 2009 v 15:52 | Giorgio
Prostě FOB


Katy versus Lily

29. ledna 2009 v 19:31 | Giorgio


Zase jsem si dnes přečetl, které dvě extravagantní zpěvačky se namají příliš v lásce. Zajímalo mě to hlavně proto, že jsme asi od roku 2007 "fanoušek" Lily, možná jen proto, že se mi líbí, ale na tom v podstatě nesejde, no ni? :-)

Britka Lly Allen a Američkanka Katy Perry. A co se mezi nimi přihodilo tak strašného? Katy odpověděla na otázku, jak by se popsala jako zpěvačka takto: ,, Nejsem tak hubená jako Amy Winehouse, a nejsem ani tak tlustá, jako Lily Allen." Lily se pak na oplátku pustila v jednom londýnském rádiu zase do Kate. Svěřila se, že se čirou náhodou dozvěděla fakt, že Katy má být pouze její americkou verzí. Podepsala totiž smlouvu u nahravací společnosti, která hleda někoho ,,stejně kontroverzního a trhlého, jako je Lily". Navíc o Katy podotkla, že ani neumí psát vlastní texty. vrátí Katy úder, nebo už tento "souboj" skončí??? Tak to sám nevím, ale mi nepříjde Lily tlustá... :( Co vám???

Hlásni v anketě, kdo je podle tebe hezčí?

Robert Pattinson a jaho vzhled...

27. ledna 2009 v 21:41 | Giorgio
Dnes se tady tak trošku rozjela řeč o jeho vzhledu, někdo se možná podíval na film a řekl si, Bože, ten je krásný! Holky sílí, ale jaký je, když na sobě nemá kila make-upu??? Pořád je tak krásný? Dvě holky mi dnes řekli, že se jim jinak vůbec nelíbí, co vám??? Hlásněte v anketě, klik na celý článek:)


Hlásni v anketě!!!Podivuhodný případ Benjamina Buttona

27. ledna 2009 v 19:04 | Giorgio

Drama/mysteriozní/pohádka/romantický, USA, 2008

"Narodil jsem se za velmi podivuhodných okolností."

Touto větou začíná filmová adaptace povídky Francise Scotta Fiztgeralda z roku 1920, která vypráví o muži, který se narodí jako osmdesátiletý a stárne pozpátku. Ve druhém plánu se příběh dotýká existenciální situace každého z nás: nejsme schopni čas zastavit ani zvrátit jeho chod. Jedinečný příběh Benjamina Buttona začíná na konci 1. světové války v New Orleans a postupně s ním prožijeme takřka celé 20. století - všechna jeho setkání, lásky, radosti, životní prohry i smutek ze smrti blízkých.Obavy z Fanynek- Robert Pattinson

27. ledna 2009 v 18:57 | Giorgio

Hvězda hororově- romantického trháku Stmívání, Robert Pattinson, začíná být nervozní ze svých amerických fanynek. Tvrdí, že na něj číhají a chtějí po něm, aby je kousl, nebo jim dovolil dotknout se jeho vlasů. Dokonce se bojí, aby ho někdo nebodl jehlou a nenakazil AIDS. Je pravda, že nejedna celebrita má ze Spojených států nějaký hrůzostrašný zážitek se svým fanouškem. Johny Depp se dokonce kvůli jednomu pomanetci přestěhoval do Francie, když na něj čekával před domem a tvrdil, že se Johny narodil z jeho jater.


Nová rubrika... Víte, že...

27. ledna 2009 v 18:44 | Giorgio
Možná si pamatujete rubriku krátce. Řekl jsem si, že jí trošku oživím a proto jí přejmenuji na rubriku: Víte, že... Rozhodně se podívejte...

Počítáme... Škola vs. věk

27. ledna 2009 v 18:37 | Giorgio

1. Kolik předmětů ve škole nesnášíš? (číslo musí být větší než 0 a nižší, než 10) Všechny tedy napsat nemůžeš.

2. Vynásob to číslo 2 (dostaneš tak sudé číslo)

3. Přičti 5.

4. Výsledek násob 50 (radši si vem kalkulačku.)

5. Pokud jsi v roce slavil narozeniny, tak přičti 1759, pokud ne, přičti jen 1758.

6. Ted' odečti od roku svého narození (čtyř místné číslo).

Výsledek je trojciferné číslo.
První číslo značí, kvůli kolika předmětům určit do školy nechodíš a zbylé dvě...

TVŮJ AKTUÁLNÍ VĚK!!!

Pozor, rok 2009 je jediný do skonání světa, ve kterém tento výpočet platí.

V čem jsou kluci lepší než holky...

25. ledna 2009 v 21:55 | Giorgio
Četl jsem článek, kde je napsáno pět bodů, proč by měli být kluci lepší, než holky, když nad tím tak uvažuji. Dovedu si představit nějakou 14-ti letou slepičku, která tohle vymýšlela...

V čem jsou kluci lepší než holky?..

1.Nešílejí kvůli dietám
Když chtějí Big Mac*,nezačnou hned panicky počítat kalorie,ale prostě
si ho koupí...

PODLE MĚ: Já si občas i uvědomím, kolik do sebe cpu kalorií, jen to moc neřeším...

2.Milují chloupky na svém těle

Zatímco kluci mají z prvních chloupků radost,holky s nimi bojují!

PODLE MĚ: Je fakt, že jsem na své nohy patřičně hrdý.

3.Nosí pohodlné oblečení
Těsné kalhoty,krátká trička a boty na podpadku-to se prostě kluků netýká.

PODLE MĚ: Jak kteří, neplatí to obecně, já si třeba v létě rád beru uplé tričko a kalhoty taky...

4.Nedívají se na seriály
Přesně v osm hodin se všechny ženský usadí před televizí, aby nepropásly
ani jeden díl nějakého šíleného seriálu. Kluci to vychytali: fotbal je v televizi
jen jednou za čas! :-)

PODLE MĚ: HA, asi jsem vyjímka, ale pravidelně koukám na VKV a jako malý jsem vždy, tuším, že o půl šesté večer sedával před televizí a sledoval Divoký měcíc, Kačoru a Esmeraldu.

5.Nedělají si starosti
Co si o mně kluci asi myslí? Jak ho mám oslovit? Chce si se mnou vůbec
něco začít? Mučivé otázky, které zná každá holka. Kluci jsou jiní-umějí si flirt mnohem lépe užít!

PODLE MĚ: Mno, já nevím, neflirtuju s holkama.

Ztracené duše

25. ledna 2009 v 18:23 | Giorgio
Tolik času plyne bez vyřčení duše..čekáme na správnou chvíli, potřebujeme cítit absolutní jistotu, důvěru a bezpečí, abychom vydali jediné cenné a jedinečné v nás..svou duši? Otevíráme cizí oči v našich jen když je ztrácíme? Víme vše, je to v nás, známe cestu, je v nás a máme strach jí jít?

Bůh nás nese v náručí a my zatím jen skládáme dlaně k tvářím. Soudíme slzy, soudíme strach, přitom jej žijeme. Stavíme kolem svých duší zeď a jen se tím zabíjíme..dusíme je. Nedýcháme vzduch, necítíme vodu a necítíme slunce, nechodíme po trávě a nežijeme pod modrou oblohou. Žijeme v absolutní prázdnotě řádu. Nekoluje námi svět schovaný za atomy pomíjivosti, vlastníme propůjčené věci, neptáme se po kráse. Zmizel v nás zub moudrosti. A stačí nám vědět, že existuje víc. Stačí nám tomu věřit. Neptáme se po důvodu a po světu lidských obrysů, ve kterém žijeme. Žijeme tu všichni vedle sebe…ne spolu. Ztrácíme naději a lesk očí, sbíráme a bereme si ze světa jen to, co můžeme vidět, držet. Pěstujeme tvary a předměty a zapomínáme na hlasy, které slýcháme před spaním. Zapomínáme děkovat každý den, zapomínáme prosit o sílu a možnosti, jen soudíme a cítíme bolest jako křivdu. Voláme slova bez ducha a umíráme nazí. Zář lidských duší nedoléhá k naší přes zdi nedůvěry a lhostejnosti, ona duše má někdy také hlad. Otevíráme oči do nového, dalšího dne, ne do dalšího daru a možnosti. Zapomínáme milovat. Zapomínáme odevzdávat sebe myslíce, že se chráníme a že nelze riskovat, nelze darovat sebe. Ale lze. Jen tak bude mít naše duše možnost žít, jen tak uvidíme zář všech lidí a obrazů našeho života. Jen tak dovolíme naší duši, aby žila, když poznáme duše lidí kolem nás. Neexistuje nepřátel, neexistuje zla. Lidská duše je vždy krásná. Jen je k ní občas těžké najít cestu. Neznáme už lidské tváře, neznáme svůj svět. Nenecháváme sebou plout touhu. Máme prázdné oči, mrtvé duše a zhaslá těla..čím je nám tedy život? Nedivím se, že strastí.


Katua blog...

24. ledna 2009 v 19:57 | Giorgio
Upe bomba krásný blog, fakt se mi tam líbí moc ten design a taky rubrika "Můj koutek". Prostě bomba bloček...

Výzo... a...

24. ledna 2009 v 12:43 | Giorgio

Celý tento týden byl bojem, bojoval jsme za "dobré" známky, musím s epřiznat, že na základce jsem patřil mezinejhorší. Na konci devítky jsem měl asi dvě čtyřky, prostě nic moc, nechápu, jak jsem mohl mít konečný průměr 1,9. No a na střední? Jsou věci, které moc nechápu a můje pololetní hodnocení k nim patří... !561! Takže, celkem budu mít tři dvojky, jinak samé jedničky, což si nedokážu nijak vysvětlit. Ale je fakt, že jsem se i snažil. S mojí přezdívkou Hujer oproti ostatním asi dost... !1366!

Zrovna jsem koukal na libko, kde k mým fotkám a mojí lásky napsala moje BEJVALKA zajímavý komentář, nevím jak si to mám vysvětlit, jestli na ní doléhá nějaká nostalgie, nebo co já vím, prostě nechápu Přečtěte si ten komentář a třeba napište vlastní... Díky, pa