Říjen 2008

2. kolekce

31. října 2008 v 21:59 | Giorgio


Sbohem

31. října 2008 v 21:49 | Giorgio
Bylo to jako by mě zasáhl blesk z čistého nebe. To slovo sbohem mi znělo v uších ještě hodně dlouho potom, co ode mě odešel. Myslela jsem si, že se mi zhroutil svět. Ale proč vlastně odešel? Co jsem mu udělala? To jsem mu byla malou oporou nebo proč?
Bylo to už hodně dávno, co se tento příběh stal. Bylo mi tenkrát skoro patnáct a právě v tu dobu jsem poznala co to znamená, někoho opravdu milovat a později i jak moc bolí někoho ztratit.

První láska

31. října 2008 v 21:47 | Giorgio

Nemám nic co bych Ti dal, své srdce jsem si zpátky vzal.
Byla jsi to jediná co jsem měl, přes Tebe jsem jinou neviděl.
V lásku jsem pro jednou uvěřil, svoje city však zmařil.
Moje srdce jsi si s sebou vzala a na mně jsi se vykašlala...

Halloween

31. října 2008 v 21:30 | Giorgio

Tak milánci, přeji vám moocinky mooc krásný Halloween.Halloween je svátek, který se slaví 31. října, většinou dětmi, které se oblékají do strašidelných kostýmů a chodí od domu k domu s tradičním pořekadlem Trick or treat (Koledu nebo Vám něco provedu) a "koledují" sladkosti. Svátek se slaví většinou v anglicky mluvících zemích, převážně v USA, Kanadě, Velké Británii, Irsku, Austrálii, Novém Zélandu aj. V Česku se Halloween moc neslaví.

Efron vzpomíná na školu

31. října 2008 v 21:02 | Giorgio

Tak bando, dnes sem tak koukal do novin a zaujal mě jak Zac vzpomínal na školu... Zaca jistě všichni znáte ze známého muzikálu ze střední. Cituji ,,Chodil jsem na obyčejnou střední školu, hraní bylo jen mým koníčkem." A ted' bacha, to mě teda fakt dostalo... ,,Ani sport mě moc nezajímal. Nebyl jsem ani šprt, ani atlet, spíš takový potřeštěný kluk." Přiznal Efron. On, který hraje v seriálu opravdu špičkového basket'áka a golfového hráče. Mno... Nechápu jak to udělali, ale je to hustý...

členové- linkin park

31. října 2008 v 13:49 | Giorgio
Chester Charles Bennington (vokály)
Narodil se 20.3.1976 ve státě Arizona. Jeho život byl oproti ostatním členům hodně spjat s drogami a životními krizemi. Známý jeho rodiny ho za mlada sexuálně zneužíval, za držení marihuany byl na jednu noc zadržen policií. Studoval na Greenway Highschool, ale odmaturoval až v roce 1994 na Washington High School. Stát se zpěvákem toužil už od dětství. Tvrdil, že se chce stát pátým členem Depeche Mode. Jeho první skupinou byli Grey Daze.
Je velkým fanouškem Madonny a tetování (doposud jich má 12, každé z nich má svůj určitý význam, první si nechal udělat v osmnácti letech).
Má staršího bratra a doma chová dva psy. Nosí brýle nebo kontaktní čočky.
Když Chestrovi bylo dvacet let, oženil se se Samanthou, která mu 19. dubna 2002 porodila syna Dravena. Nyní se s ní rozvádí a má přítelkyni, bývalou Playmate.

Prohlásil: Co si na tom, že sem v téhle skupině užívám nejvíc, je možnost tvořit hudbu s tak ohromnými lidmi, kteří se navíc stali mými nejbližšími přáteli. Chtěl bych také poděkovat všem, kdo nás podpořili a otevřeli nám tak cestu.
Nádobíčko
Asi permanentně

Linkin Park

31. října 2008 v 13:36 | Giorgio

Linkin Park je americká skupina, kombinující širokou škálu hudebních žánrů, od popu a ploužáků po nu-metal. Kritici je přisuzovali k poslednímu zmíněnému stylu, ovšem samotná skupina se tomuto značení vždy bránila. V současné době patří mezi nejoblíbenější americké hudební skupiny.

Styl hudby
Linkin Park hrají hudbu, která se dá shrnout jako mix rapu, hip-hopu, rocku , (nu)metalu a elektroniky. Občas jsou kritizováni za to, že se snaží svůj styl připodobňovat ke střednímu proudu. Přestože Linkin Park jsou a byli škatulkováni jako nu metal, snaží se od tohoto označení co nejvíce oprostit a s deskou Minutes to Midnight se zaměřili spíš na rockovější zvuk s částečným zachováním původních unikátních elementů.

↓Koukni↓

1. kolekce

30. října 2008 v 22:52 | Giorgio


Phone

30. října 2008 v 22:49 | Giorgio
www.maxim.blog.cz

Bleskajda č.2

30. října 2008 v 7:19 | Giorgio
(pište do komiků)


1.ahojik

2.jak se máš ??? =)

3.jaka je tva nej barva ???

4.nej zvíře

5.čawky

Avril

30. října 2008 v 7:12 | Giorgio
Obrázek “http://justjared.buzznet.com/images/2006/08/avril-lavigne-model.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Díky...

29. října 2008 v 20:54 | Giorgio
Děkuju za dnešní návštěvnost..je opravdu..mno..větší než obvykle a to si zaslouží dík.. Tak..kuju

Us 5 - písnička v HSM 3

29. října 2008 v 20:24 | Giorgio
V HSM 3 by měla zaznít i písnička od US 5 "The Boys Are Back" !!

Music Video US 5 k písničce:
Snaha byla...

29. října 2008 v 20:00 | GiorgioTak, snažím se dát do kupy blog, dnes sem udělám ten nový design, založil novou rubriku (group) a taky se snažím celkově zapůsobit blogem a ostatní blogaře... Takže..vyhlašuju další kampaň za spřátelení a výměnu ikonek... Zatím pa:-*

Vzpomínky nic Budu končit notice.gif image by spookys-graphix nefiditelný, pšt!!! people.gif image by spookys-graphixNic nevím love-1.gif love image by spookys-graphix Nic nevím

Členové- Simple plan

29. října 2008 v 19:46 | Giorgio
Chuck Comeau - bicí
David Desrosiers - baskytara, zpěv
Pierre Bouvier - zpěv
Jeff Stinco - kytara
Sebastien Lefebvre - kytara, zpěv

Diskografie

2005 - MTV hard rock live
2004 - Still Not Getting Any
2002 - Live In Japan
2002 - No Pads, No Helmets... Just Balls

fotografie Simple Plan fotografie Simple Plan fotografie Simple Plan fotografie Simple Plan