To je ubohé!!!

30. září 2008 v 19:47 | Giorgio
Něco tak ubohého jsem asi doposud nezažil. Povím vám co se mi přihodilo ve škole. Asi jste se s tím už taky někdy setkali.

Seděl jsem na krytu od topení za katedrou. Kluci se poštuchovali u tabule a její křídlo vráželo do televize. Proto jsem strčil křídlem od tabule dál a ta údajně narazila do jednoho z aktérů. Je to takový skin-head, který má asi nějaké duševní porblémy a má potřebu mít ve své moci jiné. Nevím jestli ho doma bud' moc, nebo málo mlátili, ale je prostě nenormální. Chytl mě pod krkem a začal mě dusit, Jednou rukou mi svíral hrdlo a v jeho očích bylo něco divného. Úplně mu zářili oči a bylo vidět, že si to přímo užívá. Ptal se mě, jestli už se mi chce spát a potom mě pustil. Zdálo se mi, že je to v poho, nadechl jsem se, ale v hlavě to nebylo v pohodě. Cítil jsem tam strašný tlak. Vzpamatoval jsem se z toho a šel jsem si stěžovat do ředitelny. Hned se sepsal protokol, volalo se domů a začalo se to za tepla řešit.

Na druhý den mě ani nepozdravil, moc se mu nedivím, v ředitelně seděl ještě po škole. Myslel jsem si, že už je to v poho, že mu domluvili. Je konec se vším. Naivně jsem doufal, že se třeba omluví a já bych zařídil, aby z toho neměl takový bordel. Ale já blbec naivní... Zvoní poslední hodina, měli jsme tělocvik... Vystřelím z těločvičny, že už vsugerovaně pospíchám na kole domů, odemknu jej a co nevdím.. Upe prázdná duše. Kurva!!! To není náhoda!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama