Den na hovno!!!

28. září 2008 v 19:26 | Giorgio
Dnešek byl opravdu vyšitej... Ráno sem se probudil s obrovskými výčitkami svědomí. Není divu, měl jsem pocit, že jsem udělal to co jsem ve skutečnosti vůbec nechtel!!! Potom sem zažil takovou větší dramatickou chvilku a přišel jsem o své srdce, které odešlo spolu s mou láskou. Možná se ještě vrátí. Když jsem se ptal segry a kámošky co si představují pod pojmem pauza ve vztahu tak mi řekly: ,,Hledá nového a sám uvidíš jak uspěla!!!" a nebo...,,Víš, když chce holka pauzu tak to znamená rozchod, který by tě neměl tolik bolet..." Holky díky, moc jste mi nepomohli... Tak zase, co má se stát, stane se, ale copak tomu nemůžu zabránit? Hmm, ne!!!
Rozhodl jsem se, že si půjdu provětrat hlavu, sedl jsem na kolo a zajel jsem si pěkných 30km za dvě hod'ky... Potom oběd, hnusné kuře a potom na službu. A tam to byl teda zážitek!!! To vám povím!!!
Dělám osobního asistenta tělesně postižené paní, která se rozhodla, že si ze hřbitova vezme maminku domů v urničce. Představoval jsem si to tak, že otevřeme hrobku, vyjmeme pěknou nepoškozenou urnu a jedem domů, ale vše nebylo tak jak se plánovalo. Hrob jsem spolu s mým otcem otevřel, ale urna byla zkorodovaná. Vyjmuli jsme jí a měli jsme za to, že uvnitř zkorodované urny se skrývá ještě jedna a že tu rezavou urničku ve které měla být ještě jedna nepoškozená odstraníme. Tatka sloupával korozi a v tom se mezi částečky rzy objevili lidcké ostatky. Bože!!! To je do nebe volající! Prostě tam byla jen jedna urna a tu jsme rozbili. Fakt "super" zážitek...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama